קבל/י הצעת מחיר➘

קודנים לדלתות

אם ברצונכם לקבל גישה בלעדית לכל דבר החשוב עבורכם כדאי מאוד שלא יהיה פשוט להיכנס אליו. קודן מהווה מנעול חכם לדלת אשר יש לו סיסמה שרק מי שהיא בבעלותו יכול לפתוח. קודנים לדלתות הם אמינים וכמעט ובלתי ניתנים לפריצה לעומת מנעולים “לקלאסיים” המהווים מכשול בלבד עבור הפורץ המזדמן. קודנים לדלתות הם מתוחכמים ומצריכים ידע רב השמור לחברות בלבד על מנת לקבל גישה אליהם. קודנים לדלת הבית או לרכב מבטיחים לכם ביטחון שהדברים החשובים לכם מכל מוגנים. אנחנו בדי סיסטמס מתמחים בשלל הקודנים ומבטיחים לכם את המוצרים המתקדמים בשוק במחירים הטובים ביותר.

קודנים לדלתות – זה פשוט ונוח

אם גם לכם נמאס להיסחב עם צרור מפתחות ענק ומסורבל ולעמוד מול דלתות במשך כמה דקות ולעבור מפתח מפתח עד שתמצאו את האחד הנכון – קודנים הם הדבר שאתם מחפשים. קודנים לדלת מייתרים לחלוטין את הצורך במפתחות וכל מה שדרוש על מנת לקבל גישה הוא לדעת את הקוד הסודי. הקוד יכול להיות מספר קצר או ארוך בהתאם לרמת האבטחה הדרושה ולהיבחר על ידי הלקוח על מנת שזה יוכל להתאים קוד שיהיה קל עבורו לזכור וקשה עבור הפורץ הפוטנציאלי לדעת. חלק מהקודנים יכולים להיפתח באמצעות טביעת אצבע ולכן לא דרוש לזכור או להיסחב עם כלום. כמו כן, קודנים לדלתות ימנעו אובדן פוטנציאלי של מפתחות דבר הדורש שכפול מפתח במקרה הטוב והחלפת כל מערך המפתחות והמנעולים במקרה הגרוע, החלפה שכזו תגרור בזבוז כספים גדול במיוחד. כמו כן, באובדן מפתח רגיל יכול לקחת זמן רב עד להחלפת המנעול, זמן אותו הגנב ישמח לנצל. במערכת קודנים, כאשר יש חשש שהסיסמה דלפה לגורמים זרים ניתן בקלות ובמיידי לאתחל את המערכת ולבחור סיסמה חדשה כך שהסיסמה הקודמת תהפוך בין רגלי לחסרת ערך.

קודנים – מתאים לכל מקום

קודנים לא נועדו אך ורק לדלתות ושערים. קודנים לשער וקודנים לבית נועדו על לתת גישה פנימה רק לבעלי הסיסמה אך הבית או בית העסק הם לא הדברים היחידים אליהם אנחנו רוצים גישה בלעדית. קודנים לרכב יאפשרו לכם ורק לכם את היכולת להניע את הרכב, התקנת קודנים לרכב היא פשוטה ולא פוגעת בשאר שהציוד או בנסיעה. את הקודן לרכב ניתן להתקין במיקום נוח עבור המשתמש ולבחור בסוג המתאים עבור הלקוח. קודנים יכולים להיות מותקנים גם בבית וגם בחוץ. אם ברצונכם לקבל הגנה כפולה לבית או לעסק תוכלו להתקין קודן לשער וקודן לדלת הבית או דלת פנים כאשר לכל קודן קוד משלו ורמת האבטחה תוכפל. קודנים לשער מוגנים מנזקי מזג האוויר ויש אפשרות לפתוח אותם באמצעות שלטים או כרטיסים\מפתחות מגנטיים כך שאין צורך לצאת מן הרכב.

קודנים לבית עסק

אם ברצונכם לאפשר גישה לעובדים לאזורים מסוימים בעסק אך להגבילם לאחרים, בעזרת קודנים שונים לדלתות יוכלו העובדים להיכנס בקלות בדלת הראשית ו/או למשרדם אך לא יוכלו להיכנס לחדרי מנהלים, אבטחה, תחזוקה וכו’. אם ויש צורך במספר רב של קודנים, זכירת הסיסמאות הרבות יכולה להיות מסובכת ולכן באמצעות מפתחות מגנטיים אפשר לתת לכל עובד מפתח בו מוגדר לאיזה דלת הוא יכול להיכנס ולאיזו לא ובאמצעות הצמדתו לקודן הדלת תיפתח בהתאם. בדומה מערכת קודנים המבוססת על קריאת טביעות אצבע תאפשר גישה רק למי שטביעת האצבע שלו הוכנסה למערכת והוא הוגדר כרשאי להיכנס.

Submit a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *