קבל/י הצעת מחיר➘

קודן אינטרקום לבית

קודנים הם בעצם מנעול חכם המאפשר לך לשלוט באופן מוחלט על מי יכול להיכנס לבית. קודן אינו מוגבל כמו מנעול רגיל ואין צורך להחזיק מפתח פיזי אלא לזכור סיסמה ייחודית ובלעדית שרק אותה יזהה הקודן ויפתח את הדלת או השער. קודן אינטרקום לבית מאפשר לכם להכניס בדלת או בשער גם את מי שאין בבעלותו את הסיסמה בקלות ובביטחון על ידי זיהויו של האדם העומד בשער באמצעות קיום שיחה דיגטלית מולו ו/או באמצעות צילומו, וכל זאת מבלי לצאת מהנוחות והביטחון של הבית.

שליטה מרחוק

במקרים רבים נרצה לשליטה על השער או הדלת גם מבלי להיות מולו. קודן אינטרקום לבית מאפשר מבלי לצאת כלל ממרחב הנוחות לברר מי רוצה להיכנס פנימה ולהחליט אם לאפשר זאת או לא. השליטה בפתיחת הדלת או השער מרחוק יכולה למנוע מגוון מקרים מהם נרצה להימנע, מקרים שלא היה אפשר למנוע בדרך אחרת – אם מדובר באדם זר לא נרצה לפתוח את הדלת ישר מבלי לברר מדוע הוא רוצה להיכנס שכן יתכן וכוונותיו אינן טובות, דבר שסותר לחלוטין את מטרת המנעול, כמו כן במקרים רבים בהם נרצה להכניס מישהו ביודעין מיהו אך אין ביכולתנו לצאת מהבית בשל תנאי מזג האוויר, נכות וכדומה, בעזרת שליטה מרחוק מקרים אלו לא יהוו כלל בעיה. קודן אלחוטי לשער יאפשר כניסה עם רכב לשטח הבית מבלי לצורך לצאת מהרכב ופתוח מנעול ידני. בעזרת שלט אלחוטי ניתן בקליק אחד או בהקלדת סיסמה לפתוח השער מרחוק ולחסוך טרחה מיותרת. השלטים לקודנים שדי סיסטמס מציעה לצרכן הם מתקדמים ובעלי יכולת קליטה מטווח רחוק כך שאם לא תרצו לעמוד מול השער ולחכות שיפתח במלאו, תוכלו כבר מקצה הרחוב ובקליק אחד להורות לשער להיפתח כך שבהגעתם אליו הוא יחכה לכם פתוח במלואו. קודן אלחוטי לשער מאפשר שליטה ניידת מרחוק גם אם אינכם נמצאים ברכב הנכנס – בהגעת כל רכב רצוי כניסה, תוכלו מתוך הבית לפתוח בעזרתו את השער.

טכנולוגיות מתקדמותקודן אינטרקום לבית עם

קודנים אינטרקום משולבי טכנולוגיות חדשות המאפשרות שיחה רציפה באיכות גבוהה עם מי שנמצא מחוץ לדלת תוך צפיה במעשיו באמצעות מצלמות באיכות גבוהה במיוחד. קודן אינטרקום לבית מהווה גם תחליף מתקדם בעבור פעמון הדלת המיושן. מי שיבקש להיכנס בדלת יוכל להקיש באינטרקום על כפתור שיתריע בתוך הבית על ידי צלצול שיש מישהו בדלת ויראה לכם עוד טרם תחלו לדבר איתו צילום על המסך כך שתוכלו מראש לבחור אם לדבר או לא מבלי הצורך לנהל שיחה או לפתוח את הדלת. בין מבחר הקודנים שאנו בדי סיסטמס מציעים תוכלו למצוא קודנים איטנרקום משולבי חיישני קרבה למפתחות מגנטים, אופציות שליטה מהטלפון החכם באמצעות אפליקציה רשמית ובטוחה וכן מספר רב של עיצובים שיתאימו לבית או לעסק שלכם במדיוק. הקודנים הינם בטוחים לשימוש תחת תקנות האבטחה המחמירות ביותר ולא יאפשרו כניסה ללא אישורכם. קודן אינטרקום לבית או לשער יהיה מוגן מים ויעבוד גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים – גם באמצעות שלט בעל עוצמה חזקה שייקלט גם מרחוק, מקלדת כפתורים מוארת בחושך ועוד המון טכנולוגיות חדשניות.

Submit a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *