קבל/י הצעת מחיר➘

מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק

המלצות מהמומחים למצלמות אבטחה לעסקים

מערכת מצלמות אבטחה בעסקים עלולה לגרום לאנשים הרגשה של חדירה לפרטיות, אולם היא מעניקה סביבה מאובטחת יותר עבור העסק שלך. מכאן, התקנת מצלמות אבטחה חיונית לבתים, עסקים ומוסדות ציבוריים.

הודות לעובדה שפיתוחים טכנולוגיים ותחרות עוזרים בהורדת המחירים, מחירי מערכות מצלמות אבטחה הופכים לסבירים בהחלט, מה שמגביר את הפופולריות לרכישתם על ידי עסקים ומתחמי מגורים.ן.

מצלמות אבטחה מסייעות לעסקים בניהול השוטף

כפי שניתן לראות בתיעוד הנ"ל, יוזם התקיפה הוא הלקוח. הצבת מערכת מצלמות במעגל סגור תסייע לבעל העסק באיתור וסימון חשודים, והעברת החומר המוקלט לידי רשויות האכיפה. אף על פי שעובדים בדרך כלל מרגישים אי נוחות מסויימת בידיעה שמצלמות מרחפות מעל ראשיהם, במקרים חריגים יודו העובדים על קיומן של המצלמות.

התקנת מערכת תיעוד, הקלטה ומיגון, חיונית כדי להגן על רכוש, אבל מעל לכול – חיי אדם. באופן כללי, מצלמות אבטחה לעסק מגבירות את תחושת הביטחון בקרב באי העסק, בין אם יהיו אלה לקוחות או צוות העובדים.

רכישת מערכת מצלמות אבטחה לעסק הטובה ביותר עלולה להיות לעיתים משימה מרתיעה עבור אנשים רבים, הודות למגוון הרחב של מערכות בעלי תכונות, יתרונות וחסרונות שונים שקיימות בשוק. לכן, בהעדר סקירת שוק נכונה, אתה עלול למצוא את עצמך לא רק רוכש את המערכת שלא בהכרח מתאימה לצרכיך, אלא גם במחיר גבוה יותר משאחרת היית יכול. התקנת מצלמות אבטחה לעסק מביאה עימה לא מעט יתרונות, אתה הרי יודע זאת, אחרת לא היית כאן.

מערכת מצלמות אבטחה לעסקים

להלן רשימה חלקית של היתרונות בהתקנת מצלמות אבטחה בעסק:

גורם מרתיע

הסבירות שמישהו יפרוץ לעסק (או לבית) תפחת משמעותית אם ידע שהוא יהיה תחת מעקב. מסיבה זו, רוב הפורצים יעדיפו להימנע מפריצה לעסקים מרושתים במצלמות אבבטחה. חלק ממצלמות האבטחה המודרניות (IP), מעניקות לבעלים את היכולת לעקוב אחר המתרחש בזמן אמת, מרחוק – דרך תוכנה במחשב או דרך אפליקציה בטלפון החכם או טאבלט.

ראיות

אין שני לתמונה איכותית של פושע שנתפס על חם. צילום איכותי ממצלמת מעקב הוא די והותר עבור המערכת המשפטית כשזה נוגע לזיכוי או העמדה לדין של חשוד. מומלץ לודא שמכשיר ההקלטה שלך (DVR או מקליט וידאו דיגיטלי) מוגדר להטבעת זמן ותאריך בסרט.

עידוד סביבה בטוחה ונוחה

הסיבה להתקנת מצלמות אבטחה באזורים מסחריים כמו מוסדות פיננסים בולטים ונמלי תעופה היא ברורה – לא רק שהמצלמות עוזרות לכוחות הביטחון של המוסד לנטר אחר המתרחש, עצם קיום המצלמות עצמן משרה הרגשת ביטחון למבקרים. מן הסתם, אנשים נוטים להיות פחות פזיזים בהתנהגות בוטה כשהם יודעים שהם נמצאים באזור המצוייד באמצעי מעקב.

בטחון צוות העובדים

מצלמות אבטחה מאוד שימושיות מחוץ ופנים בניינים מסחריים. עובדים עשויים להרגיש שלא בנוח נוכח הידיעה שיש "עין" שצופה בהם בכל עת, אך אותן מצלמות עלולות לפעול לטובתם במקרי התנהגות בלתי הולמת בין העובדים או תקיפה על ידי לקוחות. יתרון נוסף משמעותי הוא היכולת של ההנהלה לפנות לעובד שנראה עצל\מדוכדך מבעוד מועד, לשוחח עימו ולעזור, לפני שהמצב ידרדר והעובד יפוטר או גרוע מכך.

עוזר בפתרון בעיות ועונה על שאלות

צפייה בהקלטה של מערכת תיעוד יכולה לעזור רבות בפתרון בעיות וויכוחים. למשל, מצלמות אבטחה יכולות להאיר אור על מקרים של ונדליזם ברכוש העסק. עדשות צילום מיוחדות וראיית לילה הם תוספות מבורכות במצלמות ויכולים לסייע ללכידת וידאו איכותי משלל מרחקים ובשלל זמנים במשך היום. טכנולוגיית גלאי תנועה (תכונה סטנדרטית ברוב מכשירי DVR), תעזור לך לדעת אם נעשית עבירה של השגת גבול. התוכנה אף מסייעת בצמצום אורך ההקלטה שתידרש לך.

למעבר לרשימת DVR מומלצים: לחץ כאן.

זמינות ונגישות

כיום ניתן למצוא מערכות מצלמות אבטחה טובות ואיכותיות במחיר נמוך בהרבה מבעבר. עד לא מזמן, בעל עסק היה צריך לבחור בין מערכת זולה למערכת איכותית. כיום, ניתן לרכוש מערכת מצלמות אבטחה במחיר סביר לחלוטין. מערכות אלו מגיעות עם תכונות אחסון נתונים ורוחב פס במהירות גבוהה להעברת נוחה של קבצי אודיו ווידאו גדולים במיוחד. יתרה מכך, בעל העסק יוכל להשתמש בטלפון החכם כמו אייפון או אנדרואיד על מנת לגשת למערכת האבטחה ולהתעדכן במתרחש בזמן אמת ומכל מקום בעולם.

שקט נפשי

מערכת מצלמות אבטחה לעסק מבטיחה שקט נפשי. הנוחות התפעולית והשליטה מרחוק של מערכות אבטחה מתקדמות, מספקת לבעלים אמצעי פיקוח על המתרחש בסביבת העסק.

כמה מצלמות נחוצות לעסק שלך?

השקעה במערכת מצלמות אבטחה לעסק שלך היא צעד מצויין, אם כי מומלץ להיות חכם בבחירה. מערכת שלמה המורכבת מצלמות IP עלולה להיות יקרה עבור הצרכן הממוצע, כשמנגד, מערכת מצומצמת בכמות מצלמות פשוטות עלולה לה להשאיר את העסק חשוף בפני פושעים.

להלן כמה גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון טרם בחירת כמות המצלמות הנחוצה עבור העסק שלכם:

מעברים וכניסות

האזורים הראשונים שעל מצלמות אבטחה לכסות הם דלתות כניסה ויציאות חירום. הודות ומדובר בכניסות והיציאות הראשיות לבניין, הצבת מצלמה שתעקוב אחר המתרחש בהן מסייעת באיתור וזיהוי מיידי של כל איום או חשוד פוטנציאלי. רק וודא שהמצלמות מותקנות כך שהן לוכדות את פניהם של אנשים העוברים והשבים.

מוקדי תנועה מרובה

רוב הנוכלים מודעים לעובדה שהכניסות והיציאות מכוסות על ידי מצלמות, וקל יחסית להסתיר את הזהות שלך בעזרת כובע או כיסוי כלשהו שיסתיר את הפנים מפני זיהוי, ללא העלאת חשד סביר. הצבת מצלמות נוספות במוקדי תנועה כמו לובי, מסדרונות ותורים יעזור באיתור החשודים שהצליחו לחמוק מקו ההגנה הראשון שלך. התקנת מצלמות אלו היא אופציונלית, במיוחד אם אתה מנסה לחסוך בהוצאות עבור מערכת אבטחה, אבל קח בחשבון שמדובר בקו הגנה שני וחשוב לא פחות – אם תוכל להרשות זאת לעצמך.

מוקדי ביצוע עסקה

במוקדים אלה, נעשות החלפות בין סחורות וכספים – דלפקי קופאים וכו'. אנשים עוצרים באזורים אלה כדי לבצע עסקה, משמע יצטרכו לחשוף את פניהם על מנת לתקשר. תוכל גם לפקח על תנועות העובדים שמאיישים את המוקדים הללו, כמו קופאים או טכנאים למשל. מאוד מומלץ להקדיש מצלמה אחת עבור כל עמדה, כך שתוכל ללכוד הן את תווי הפנים והן את הסחורות בהן נעשה שימוש.

נכסים בעלי חשיבות רבה

כל עסק מכיל פריטים שהוא מחשיב כבעלי הערך הגבוה ביותר. מה שעסק מעריך כבעל ערך גבוה משתנה, אך באופן כללי מדובר בחפצים יקרים מאוד או סודיים ביותר. כאן, הופכת ההשקה במצלמת אבטחה לזניחה לעומת ערך הפריטים החשובים. במידה וברצונך לחסוך בהוצאות, ניתן לדלג על הצבת מצלמות במוקדי תנועה לטובת מצלמות סביב נכסים בעלי ערך, אם כי הצעד אינו מומלץ.

סביבת חוץ

השקעה במצלמות למעקב אחר הנעשה מחוץ לכותלי המבנה יכולה להפוך להשקעה הטובה ביותר בטווח הרחוק. פושעים בדרך כלל 'מרחרחים' סביב הקורבן לפני ביצוע עבירה. מערכת מצלמות אבטחה חיצונית, עשויה לעזור לך בזיהוי דמויות חשודות או להוות גורם מפליל נגד פושע שביצע עבירה. על ידי מעקב אחר הנעשה מחוץ למבנה, תוכל להקים פרופילי חשודים ובכך להישאר עירני מול פשעים העלולים להתרחש בעסק שלך ולהזהיר את הרשויות מבעוד מועד. במידה ויש לך צוות אבטחה ייעודי לניטור המצלמות, הוא יוכל למנוע את הפשע ברגע שיזהה חשד מחוץ לבניין.

מצלמות אבטחה לעסק

טיפ לחישוב מספר מצלמות האבטחה שנחוצות לעסק

דרך מהירה שעוזרת לבעלי עסקים לזהות את מספר המצלמות המינימלי ביותר הוא לחשב את סה"כ מספר הדלתות יחד עם מספר מוקדי ביצוע עסקאות.

מצלמות עבור מוקדי תנועה גבוהה, נכסים חשובים ומצלמות חוץ הן לעיתים מיותרות עבור רוב הבתים אולם מומלצים ביותר עבור עסקים כגון מוסדות מסחריים ותעשייתיים.

קח בחשבון את כל הנקודות שהזכרנו, ותוכל לקבוע טוב יותר את מספר מצלמות האבטחה הנחוצות להגן על העסק שלך.

המשך גלישה נעימה, צוות פורטל מצלמות אבטחה ישראל © 2014