קבל/י הצעת מחיר➘

מצלמות אבטחה למשרד

מצלמות אבטחה למשרד: 9 טיפים למערכת אבטחה משרדית

  1. רוב מערכות האבטחה החדשות ניתנות לגישה מרחוק. הקפד שהציוד שהנך רוכש מעודכן ויכול להשתלב עם שדרוגים עתידיים שאלי תשקול עבור העסק שלך במועד מאוחר יותר. שתף פעולה עם האינטגרטור שלך על מנת לנצל את מלוא היתרונות של מערכת האבטחה שלך.
  2. שקול את חלוקת מערכת האבטחה שלך לחלקים במידה ויש שלך עובדים שעובדים במשמרות מאוחרות ושאין להם צורך בגישה למבנה כולו. המהלך יעזור להגביר את בטיחות מקום העבודה והעובדים, ויעזור להפחית את הסיכון בגניבות מצד מועסקים.
  3. במידה וברשותך אזור אחסון חיצוני או חפצים יקרי ערך שממוקמים מחוץ לבניין המשרדים שלך, הגנה היקפית היא הכרחית. מערכות מעקב אלחוטיות ושליטה בשערים חשמליים הם פתרונות מובנים מאליהם שנועדו לסייע לך ולצוות השמירה שלך (במידה ויש כזה) להגן על מרחב בטוח מחוץ ובפנים המבנה.
  4. אזעקות מאומתות בתיעוד וידאו זוכות לתגובה מהירה יותר מרשויות האכיפה מאשר אזעקות סטנדרטיות נטולות מערכת מצלמות אבטחה. שקול להתקין Videofied או Total Connect ועוד, אם ברשותך מתקן בעל גישה מוגבלת בשעות ספציפיות ביום. הפיתרון מושלם עבור מחסנים, מבנים ריקים, בנייני משרדים, אתרי בנייה וכו’.
  5. ודא שהקבלן עימו הנך מתכוון לעבוד הוא בעל רשיון ומבוטח, אם כי במידה והנך יודע ומוניטין מתקין מצלמות האבטחה שלך מוכר ואמין, תוכל לישון בראש שקט. השוק מציע מגוון רחב של ספקי שירות למערכות אבטחה כך שלא תהיה לך בעיה לאתר בעל מקצוע איכות, בייחוד דרך אתר Cctv-systems.
  6. כמעט כל חברה להתקנת מערכות אבטחה תדרוש חתימה על חוזה, אף על פי שבהחלט ניתן לאתר חברות שמספקות שירותים ללא מעמד חוזי. חוזים הם בדרך כלל אופציה נהדרת, אבל מיותר לציין שמומלץ שתדע את מלא פרטי החוזה מבעוד מועד. רוב החוזים תקפים למשך שנה כשבמלואה יערך מעמד חתימה מחודש. המטרה היא בעיקר להבטיח שלא יהיה לך חור בניטור מערכת האבטחה שלך. רוב החוזים בדרך כלל מתחדשים באופן אוטומטי כ-30 ימים טרם פקיעות תוקף החוזה, אז דאג לסמן את התאריך ביומנך. זה הזמן שלך לסקור את השירות, לבדוק את השוק לאיתור ספק טוב ו\או זול יותר במידה ותרצה בכך.
  7. מעקב וידאו הוא תוספת חשובה למערכת האבטחה שלך. בסקירת שוק לרכישת מצלמות אבטחה למשרד, בקש לראות בדמיה טרם הרכישה. יועץ טוב ידע לקחת בחשבון גורמים סביבתיים כגון תאורה, זוויות צילום וגורמים מקצועיים נוספים בעת תכנון מערכת האבטחה למשרד שלך. חברת אבטחה שמכבדת את עצמה, תהיה מסוגלת לספק לך דוגמאות לעבודות שביצעו בעלי גורמים סביבתיים דומים לשלך. כשזה נוגע לאבטחה שלך, אל תתפשר.
  8. אם אתה זקוק להתקנת מערכת כיבוי אש, ודא לעבודה בשיתוף פעולה עם ספק מערכת האבטחה שלך. בכך, תוכל להבטיח את שילוב המערכות במערכת האבטחה הכללית שלך. ישנם כמה פתרונות חסכוניות שספקי אבטחה יכולים להציע לך, זאת בניגוד לשכירת שירותיהם של חברות נפרדות, במועדים נפרדים וללא מגע ואינטגרציה ביניהן.
  9. במידה והנך בשלב הבנייה או השיפוץ של המשרד, ודא ליצור קשר עם ספק מערכות האבטחה שלך לפני מועד סיום הפרוייקט. ייתכן שתוכל לחסוך לא מעט כסף על ידי רישות וחיווט המבנה לפני התקנת קירות ותקרות הגבס והאקוסטיקה.

מצלמות אבטחה למשרד

מצלמות אבטחה למשרד: טיפים לחיווט

עם הסיבות הרבות להתקין מצלמות אבטחה אלחוטיות בבית או במשרד, התקנה בסיסית של מצלמות אבטחה היא מלאכה שניתנת ליישום על ידי האדם הממוצע ללא קריאה למומחים (אם כי אינו מומלץ. לתוצאות הטובות ביותר יש להתיעץ עם המקצוענים). כמובן, איננו מתייחסים להתקנה סבוכה, רב-מפלסית של מערכת אבטחה מתקדמת; אנו מתייחסים למצלמה או שניים למשרד או לבית, מנוטרת באמצעות מחשב או סמארטפון, שמיועדות לעזור לך לראות ולהאזין למתרחש בהעדרך.

התקנת מצלמות אבטחה למשרד – קווי או אלחוטי?

כשאתה מנסה להחליט איזו מצלמת אבטחה להתקין, אחת השאלות שעולות היא האם להתקין מערכת מצלמות קווית או אלחוטית.

מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור היא מעט יותר סבוכה ולא רק שתדרוש ממך להעביר חוטים מהמצלמות למקור המתח, אלא גם לכל ציוד הניטור וההקלטה שמיועד לאסוף עבורך את המידע שנאסף על ידי מצלמות האבטחה. חלק מעדיפים את האפשרות הזו בטענה שהיא בטוחה יותר מאשר אופציה אלחוטית, הודות והאותות לא יחוו הפרעות ממכשירים אלחוטיים אחרים באזור, ופחות ניתנות לפריצה על ידי בעלי הידע לעשות כן.

מצלמת אבטחה אלחוטית לעומת זאת, בדרך כלל דורשת כבל בודד למקור המתח בלבד, כשהמידע הנקלט מועבר לציוד הניטור וההקלטה בעזרת רשת Wi-Fi. חלק ממצלמות האבטחה האלחוטיות אפילו מגיעות עם סוג של מערכת DVR מובנית בה ההקלטה מאוחסנת, כשניתנת לך האפשרות להרחיב את זמן ההקלטה בעזרת כרטיס MicroSD. (הרבה יותר פשוט מדשדוש סביב קלטות VHS כפי שנהגנו לעשות קודם למהפך הטכנולוגי).

אילו כבלים מומלצים להתקנת מצלמות אבטחה למשרד?

כאן מדובר בעיקר בהעדפה אישית, אבל ברמת העיקרון עומדות בפניך 2 אפשרויות להתקנת מצלמות אבטחה: DVR או CAT5 ethernet (RJ45). הרבה מעדיפים Cat5 מהסיבה הפשוטה שהוא קטן יותר וקל להסתרה. כבל Cat5 ידרוש חור בקוטר של פחות מ- 5 מילימטרים, בעוד ה- DVR יזדקק לחור בקוטר בין 5.08 – 7.62 סנטימטרים.

בהצלחה, צוות פורטל מצלמות אבטחה ישראל

תגיות: מצלמות אבטחה למשרד, מצלמות אבטחה לעסק, התקנת מצלמות אבטחה, מערכת מצלמות אבטחה, מצלמות אבטחה במעגל סגור, מצלמה במעגל סגור, מצלמות אבטחה ip, מערכות הקלטה ווידאו