קבל/י הצעת מחיר➘

מערכת מצלמות נסתרות במעגל סגור

אנחנו בחברת די סיסטמס מאמינים שהביטחון שלכם הוא הדבר החשוב ביותר. בהתאם לכך אנו מציעים מגוון שירותים ומוצרים שיתאימו לצורכי האבטחה והשמירה על הבית או העסק שלכם באופן המיטבי כך שתוכלו לקיים שגרת חיים בראש שקט ונטול דאגות. מערכת מצלמות נסתרות במעגל סגור אשר אנו נקים עבורכם תהווה מעטפת ביטחון יעילה כנגד כל איום ומפגע. מערכות מצלמות במעגל סגור הינן אמינות, זולות לעומת אופציות שמירה אחרות וקלות לתפעול.

מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור – זה די סיסטמס

מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור תותקן אצלך בבית או בעסק על ידי צוות מקצועי מטעם די סיסטמס עם ניסיון של שנים בהתקנה אצל מאות לקוחות מרוצים. התקנת מצלמות במעגל סגור היא מהירה ולא מסובכת ותתבצע בתיאום תוך הסבר מפורט ללקוח כיצד להשתמש בה בצורה מיטבית. ניתן ליצור איתנו קשר להתייעצות ולאחר התקנה לבירורים:
בטלפון 054-424-7631

בואטסאפ +972 54-424-7631

office@cctv-systems.co.ilבמייל

ובפייסבוק\מסנג’ר של  די.סיסטמס-מערכות אבטחה מתקדמות            

אנו זמינים עבורכם לכל שאלה שרק תעלה ותמיד נשמח לעזור ולסייע להגיע לפתרון.

מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור – ביטחון ברמה הגבוהה ביותר

מצלמה במעגל סגור תצלם את כל המתרחש בבית או בעסק. מצלמות במעגל סגור שדי סיסטמס מציעה הן באיכות צילום גבוהה במיוחד ועם טכנולוגיות מן המתקדמות בתחום כך שתמיד ששום פרט לא יחמוק מעין המצלמה ביום או בלילה. מערכת מצלמות נסתרות במעגל סגור מספקות זוויות ראיה רחבות שלוכדות בצילום שטח רחב שעין אנושית לא יכולה לקלוט ומצלמות 24/7 עם גישה נוחה לחומר המצולם. מצלמה במעגל סגור היא בעצם המאבטח המושלם – מכסה שטח גדול מבלי לזוז, זמינה כל שעה וכל יום, זוכרת פרטים בדיוק מקסימלי ולא דורשת שכר. כמו כן, מערכת מצלמות נסתרות במעגל סגור לא ניתנת לפריצה על ידי גורמים זרים והגישה אליה זמינה אך ורק למפעיל שלה.

מצלמה במעגל סגור – מוריד פשיעה

מצלמות אבטחה הוכחו במספר מחקרים כיעילות במניעת הפשע ולא רק בניטורו. אחד המחקרים הראה הפחתה של 51% (!) ברמות הפשיעה בחניונים, כ10% בבתי מגורים וכ25% במקומות ציבוריים. עם היעילות של המצלמות נתונים אלו הגיוניים ביותר, מי ירצה להסתכן בפשיעה כאשר ישנה מערכת מתקדמת שתצלם ותפליל אותו בלי שום בעיה, ומי לא היה מעדיף שכלל לא יפרצו אליו מאשר להתעסק עם הנזק הפוטנציאלי שיגרום הפורץ. מידע נוסף תוכלו למצוא בפורום מצלמות האבטחה של ישראל בו חברה די סיסטמס – cctv-systems.co.il

מצלמות במעגל סגור – יש מגוון

לכל מקום ולכל צורך יש מצלמה שתתאים עבורו. היכולות המגוונות שיש למצלמות מאפשרות להן לפעול בכל שטח, הן בתוך הבית או העסק והן בחוץ. מצלמות נסתרות מעניקות לך ביטחון ולא מפריעות בעין עבור הסובבים אותן. אם המערכת תותקן בעסק יוכל הלקוח לבחור מצלמות שכיוון שהצילום שלהם איננו ברור עבור המסתכל האקראי כך שלא יוכל לפענח אם הוא מצולם או לא וכן מצלמות שכמעט ולא רואים כלל כך שלקוחות ועובדים ירגישו יותר בחופשיות בעסק. למצלמות שאנו מציעים יש גם את היכולת לבצע זום אופטי ודיגיטלי ולהגיע לכל נקודת צילום אפשרית. בשילוב עם ראיית לילה אין דבר שיחמוק מהמצלמה. מערכת מצלמות נסתרות במעגל סגור, בהתאם לרצונכם תוכל להקליט את החומר על מחשב, לשדר אותו למסכים בעמדת שמירה ולתת למפעיל את היכולת לשלוט במצלמה ולהזיזה. מצלמות שתותקנה בשטח פתוח תהינה עמידות למים ונזקי שמש ורוח. אם מגוון כה רחב של מערכות מצלמות במעגל סגור בטוח שתמצאו את האחת שתתאים לכם.

Submit a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *