קבל/י הצעת מחיר➘

מערכת כריזה לרכב ביטחון

מערכות כריזה לרכב ביטחון הן בעלות חשיבות רבה עבור איש הביטחון וגם עבור האזרחים בקרבתו. תפקידן לסייע לאיש הביטחון להעביר מידע קריטי לסובבים, מידע שיכול להציל חיים וחשוב שיועבר בצורה ברורה ככל האפשר. מסיבות אלו חשוב לבחור מערכת כריזה לרכב ביטחון דוגמת המערכות שדי סיסטמס מספקת. אלו הן מערכות חדישות ואיכותיות שיספקו שמע ברור לסובבים ותפעול פשוט לאנשי הביטחון. מערכת כריזה לרכב ביטחון יכולה להיות זאת שתקבע אם האירוע עומד להסתיים בצורה טובה ובביטחון של האוכלוסייה או באסון.

מערכות הכריזה השונות

לכל מערך ביטחון יש את הצרכים הספציפיים לו ולכן צריך להתאים לו את המערכת המתאימה. בדי סיסטמס צוות מומחים עם ניסיון של שנים שאיתם תוכלו להתייעץ בבחירת מערכת הכריזה המתאימה מתוך המגוון הרב והאיכותי. מערכות כריזה משטרתיות למשל זקוקות לרמקולים חזקים עם שמע איכותי שניתן יהיה לשמוע מתוך רכב או בניין וממרחק רב. במערכות שלנו ניתן לשלב מספר רמקולים, שליטה אלחוטית, אבזור ויזואלי, צופרים, צלילים מוקלטים ועוד. מערכות כריזה אלחוטית מאפשרות שימוש בכריזה גם ביציאה מהרכב דבר המאפשר לאיש הביטחון שליטה טובה יותר בסיטואציות מורכבות שדורשות לפעול מחוץ לרכב. מערכות כריזה אלחוטית הן בעלות טווח קליטה עצום כך שאפשר להשתמש בהם גם בתנאי קיצון ומתוך מבנים. חלק מן המערכות לא מצריכות כלל התקנה מסובכת בכלי הרכב כך שבמקרה הצורך העברתן בין מספר כלי רכב היא אפשרית ופשוטה. בהתאם לגודל הרכב וסוגו ניתן לבחור במערכת כריזה בגודל שיותאם למידות הרכב ותוכל לעבוד במתח אותו הרכב יכול לספק. גם בעבור רכב פרטי וגם בעבור משאית כיבוי אפשר למצוא את המערכת האידאלית.

מערכת כריזה לרכב ביטחון ומחוצה לו

אירועים ביטחוניים מתרחשים לא רק בטווח הנגישות של כלי הרכב ולכן במקומות מרובי אנשים חשוב להתקין מערכות בתוך הבניין להעברת מסרים מגורמי הביטחון ואליהם. מערכת כריזה כיבוי אש תותקן במקומות מסוג אלו ולה מספר שימושים – אם הפעלה על ידי גורם ביטחון מקומי שיזעיק עזרה ומכבי אש תוך מתן הוראות ברורות לשוכני הבניין על מנת שאלו יתפנו במהרה והן לתת למכבי האש יכולת להזעיק תגבור ולהעביר מסרים זה לזה. מערכת כריזה כיבוי אש היא מערכת מצילת חיים וניתן להתאימה בהתאם לצורך עם מספר רב של רמקולים ושליטה ממספר מקומות שכן יתכן ובעת שריפה לא ניתן יהיה להגיע לכל מקום. כמו כן למערכות הכריזה יכולות שניתן לנצל אותן לסיטואציות יום יומיות כגון העברת מידע לעובדים או לאורחי המקום, צלצולים והתראות (בביתי ספר לדוגמה) וכן לתרגול מצבי החירום (רעידת אדמה, אזעקות, חפץ חשוד ועוד). בנוסף את המערכות השונות שבבניין או ברכב אפשר לסנכרן יחדיו וכך לפעול גם מחוץ לבניין.

היתרון שבפשטות

בעוד שהמערכות בנויות עם מיטב הטכנולוגיות המתקדמות הן נשארו נוחות לשימוש מידי. מערכות כריזה משטרתיות יכולות בלחיצת כפתור אחת להפעיל שמע מוקלט כך שנהג הניידת לא יצטרך לתפעל מערכת כריזה תוך כדי נהיגה שלפעמים נעשית במצב חירום ובתנאים קשים. מערכת כריזה לרכב ביטחון היא עמידה בפני תנאי הכביש ובנויה מחומרים חזקים ועמידים שיתמודדו היטב גם בנסיעה בשטח מלא בורות וגם בכביש המהיר. כמו כן, אומנם המערכות מאפשרות להגדירן באופן אישי והתוכנה שלהם מאפשרת הפעלת טכנולוגיות רבות מהתראות לטלפוניות ועד התאמה עם האמצעים ויזואלים כמו צ'קלקות ופנסים, תפעול המערכת נשאר פשוט ובעת חירום השימוש בשפופרת הכריזה והרמקולים זמין ונגיש מבלי להתעסק בשאר האמצעים, ובאירועים בהן המהירות מהווה גורם משפיע וקריטי חשוב שלאיש הביטחון תהיה שליטה מיטבית במערכות העומדות בפניו.

Rate this post

Submit a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *