קבל/י הצעת מחיר➘

אודות

פורטל מצלמות האבטחה של ישראל © 2014 מציע שירותי התקנה מקצועיים + יעוץ תשתיות לפרויקטים + שיווק מערכות אבטחה מתקדמות על ידי משווקים מורשים בלבד ובאחריות. האתר הוקם על בסיס מטרה אינפורמטיבית בכל הקשור לתחום מצלמות האבטחה בישראל עבור כלל הציבור הודות היות התחום מעט מעורפל עבור לקוחות רבים.

בעלי האתר הינם בעלי ידע נרחב וניסיון מעשי של שנים רבות בתחום השיווק, התקנה והטמעה של מערכות הקלטה ומצלמות אבטחה, הן עבור המגזר הפרטי והן עבור המגזר הציבורי.

במהלך שנות פעילותינו בתחום, נתקלנו במקרים רבים של חוסר שביעות רצון לקוחות שנבעה כתוצאה מחוסר הבנה וחוסר ידע בתחום שהיו מסייעים ללקוח בבחירה צרכנית נבונה יותר וביצוע רכישה שתענה על דרישותיו.

פורטל זה מספק לך, הצרכן, מידע חינוי אודות התחום, לרבות סוגי מערכות הקלטה, סוגי מצלמות אבטחה ושורה של בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים העומדים לשירותך ברחבי הארץ ועוד.

כל האינפורמציה הנמצאת באתר הינה לרשות המתעניינים בחינם וללא כל עלות, כמתן שרות לציבור, מתוך רצון לרכז את תחום מערכות הצילום והאבטחה בישראל, לאפשר לגולשים לרכוש ידע והבנה ובכך לרכוש את הידע ולבצע את ההחלטה הנבונה ביותר עבורם טרם רכישת מערכת מצלמות אבטחה לבית, לעסק או למוסד הציבורי.

כחלק משירותי האתר, יוכל הגולש למצוא רשימה עדכנית של חברות המתמחות בתחום השיווק וההתקנה של מצלמות אבטחה, לרבות מיקומם בארץ, תחום התמחות וזאת שוב כמתן שרות לצרכן.

  שם (חובה)

  טלפון (חובה)

  דואר אלקטרוני

  אזור מגורים (חובה)

  תוכן ההודעה

  כל הזכויות שמורות © 2014 פורטל מצלמות האבטחה של ישראל.